ACADEMIE JÕULUKALENDER KOHAL

11. november 2022

This campaign has expired

Académie Scientifique de Beauté on ilukalendris koondanud 24 ampulli, milles on nahale hinnalisi ja kõrgelt kontsentreeritud aktiivseid toimeaineid. Lihtne ja põnev ilurituaal näole, mis aitab muuta sinu naha terveks, kauniks ja nooreks. Komplektis on igaks päevaks üks ampull.

Hind 70.-

Stimuleeri
1-2-3: Extrait Cellules Intégrales – 
Integreeritud rakuekstrakt: aktiveerib rakkude uuenemist, kaitseb tüvirakke vananemise eest ja suurendab kollageeni sünteesi. Ideaalne programmi alustamiseks, sest aktiveerib rakkude ainevahetust. Aitab ennetada ja vähendada sügavaid ja peeneid kortse.

4-5: Complexe Vitamine A et E – A- ja E-vitamiini kompleks: A-vitamiin stimuleerib rakkude jagunemist ja kollageeni tootmist. Parandab naha struktuuri ja vastupanu väliskeskkonna teguritele: päike, külm, tuul ning ühtlustab jumet. E-vitamiin on antioksüdant ja vabade radikaalide vastane aine, mis parandab sidekoe seisundit, kaitstes valke, kollageen- ja elastiinkiude.

Niisuta
6-7-8: Hydraderm – 
Hydraderm: täiuslik toimeainete kombinatsioon koheseks ja kauakestvaks niisutuseks. Aitab võidelda niiskusvaeguse vastu.

Kaitse
9-10-11: Gelee Royale 
– Mesilasema toitepiim: toidab, elustab nahka ja täiustab jumet.

Täiusta:
12-13-14: Acide Hyaluronique – 
Hüaluroonhape: Säilitab ideaalse niiskustaseme pringi naha jaoks. Nahk on pehme ja elastne, niiskusvaegusest tingitud peened jooned kaovad.

Toida
15-16: Omega 3-6-9 – 
Omega 3-6-9: asendamatud rasvhapped parandavad naha kaitsevõimet. Rahustab, silub ja pehmendab nahka.

Sära
17: Éclat Immédiat 
– Kohene sära: Jume saab tagasi sära. Kinnitab meigi. Kontsentraati võib segada ka jumestuskreemiga.

Silu:
18-19-20: Collagene Marin – 
Mereline kollageen: silub naha mikroreljeefi. Tugevdab naha toonust ja elastsust.

Niisuta ja taaselusta
21-22: Hydraderm – 
Hydraderm: täiuslik toimeainete kombinatsioon koheseks ja kauakestvaks niisutuseks. Aitab võidelda niiskusvaeguse vastu

23: Complexe Vitamine A et E – A- ja E-vitamiini kompleks: A-vitamiin stimuleerib rakkude jagunemist ja kollageeni tootmist. Parandab naha struktuuri ja vastupanu väliskeskkonna teguritele (päike, külm, tuul..) ning ühtlustab jumet. E-vitamiin on antioksüdant ja vabade radikaalide vastane aine, mis parandab sidekoe seisundit, kaitstes valke, kollageen- ja elastiinkiude.

Särama kogu päevaks
24: Éclat Immédiat 
– Kohene sära: Kandke pool ampullist näole ja teine pool segage jumestuskreemi või igapäevase kreemiga. Nahk on niisutatud ja taastab kogu oma elujõu eelolevateks pidustusteks.