PHformula intensiivsed kreemid

10. oktoober 2018

This campaign has expired

VITA A
See kreem sisaldab puhast retinooli ja seda tuleks kasutada kõrgetasemelise hooldustootena vananevale nahale. Retinool stimuleerib rakkude uuenemist, vähendades sellega kurdude ja kortsude teket ja loomulikust ja fotovananemisest tingitud laike. Lisaks vähendab retinool tõhusalt iluvigu, akne arme ja laigulisust mis kaasnevad sageli problemaatilise nahaga.
Kasutatakse õhtuti.

VITA B3
Vitamiin B3 on hädavajalik naha punetuse, pigmendimuutuste ja nähtavate vananemismärkide ennetamiseks ja vähendamiseks. PHformula on välja töödanud suure vitamiin B3 sisaldusega 24 tunni niisutava kreemi, mis tagab kohese ja intensiivse naha niisutuse ja paranemise. See kreem on mõeldud kuivale, tumedate laikudega ja punetavale nahale .

VITA C
See 24tunni suure vitamiin C sisaldusega kreem on hädavajalik naha nähtavate vananemismärkide ja pigmendimuutuste ennetamiseks ja vähendamiseks. Toode annab kohese ja intensiivse sära ja niisutuse. Soovitame seda kreemi neile kellel on tuhm ja kuiv nahk, vananemisilmingud ja kes soovivad kiiresti nahale värskust ja sära.