Laos

Boisson Drainante, Toksiine väljutav jook 500ml toidulisand

28,00

Toksiine väljutav jook.

Väljutab liigset vedelikku, puhastab organismi, varustab keha mineraalidega ja ergutab seedimist.

Keha puhastamine toksiinidest vaid 10 päevaga! Kõrge kontsentratsiooniga puhastav jook loodusliku Stevial põhineva ekstraktiga (null kalorsusega), mis sisaldab üle 86% taimseid toimeaineid (nõges, võilill, rosmariin ja apteegitill) ning on maitsev mustika ja vaarika maitseline. Puhastav jook sisaldab võilille ekstrakti, mis aitab väljutada liigset vett ja puhastada keha. Abistav toode dieedi ajal.

Kirjeldus

Kasutamine:

25 ml toodet lahjendada klaasi veega ja juua kaks korda päevas (söögikordade vahel) 10 päeva jooksul või lahjendage 50 ml toodet suures veepudelis ja jooge päeva jooksul. Võimalik on teha 2 kuuri järjest. Pärast seda oodake vähemalt 20 päeva enne uue kuuri alustamist. Avatud pudelit hoida külmkapis.

Ettevaatust: mitte ületada soovitatud päevast annust.

Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Aktiivsete toimeainete kontsentratsioon kokku: 86%

Toiteainete sisaldus päevases (50 ml) annuses:

Võililleekstrakt 15,5 g – Kasutatakse sapivaevuste puhul (stimuleerib sapi produktsiooni) ja diureetiliste omaduste tõttu, aidates neerudel vältida veepeetust.

Kõrvenõgeseekstrakt 15 g – Puhastab organismi ja varustab keha mineraalainetega. Tal on ka soodustavad toimed diureesile, millega kaasneb märkimisväärne kloriidide ja uurea eemaldamine.

Rosmariini ekstrakt 12 g – Tuntakse traditsiooniliselt seedimist kergendavana ja eritamise funktsioone parandavana. On diureetilised ja antiasteenilised omadused.

Apteegitilli ekstrakt 0,9 g – Traditsiooniliselt tunnustatud kui puhitusi vähendav, seedimise leevendaja, spasmolüütikum ja diureetikum. Seda kasutatakse, et aidata leevendada seedimist ja seedehäireid.

Koostisosad:

DANDELION (30,79%), STINGING NETTLE (30%) AND ROSEMARY (24%), FRUCTOSE, CONCENTRATED BLUEBERRY JUICE (3%), CONCENTRATED RASPBERRY JUICE (2%), FENNEL EXTRACT (1,8%), CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE AND POTASSIUM SORBATE, STEVIOL GLYCOSOL

Sulle võib meeldida ka…