Näitan kõiki 4 tulemust

 • Bronz’ Express Shower Gel Scrub, kooriv dušigeel, 200 ml

  Ettevalmistus päikselise jume saavutamiseks.

  Spetsiaalselt loodud kasutamiseks Bronz’Express isepruunistajatega. Dushigeel puhastab nahka ilma seda ärritamata. Selle topelt kooriva toime valem sisaldab puuvilja happeid (AHA) ja “helbekesi”, mis eemaldavad surnud naharakke ja  ebatasasusi. Nahk on pehme ja sile.

  24,00
 • Kirsiõie ja sheavõiga kätekreem 30ml

  Crème Mains Impériale

  30 ml tuub

  Kõik nahatüübid

  Igapäevane hooldus

  Meie Jaapani pärane kirsiõie, sheavõi ja E-vitamiin rikas kätekreem sobib kasutamiseks kõigile nahatüüpidele, eriti sobilik kuivale ja tundlikule nahale. Spetsiaalselt loodud naha rahustamiseks ja pehmendamiseks, jätmata neile rasvast kihti.
  Nahk on toidetud, rahustatud ja pehme.

  Kasutamine: kandke kätele ja masseerige õrnalt naha sisse. Toodet võib kasutada nii sageli, kui vaja. Väga kuiva naha puhul kasutage peale igat kätepesu.

  10,00
 • Stop Pollution, saastatuse vastane värskendav spray 150ml

  Kõik nahatüübid

  Tõhus “kaitsekiht”, mis kaitseb nahka olme ja õhu saastatuse ning niiskusekadu eest. Aitab võidelda vabade radikaalide vastu, silub ja niisutab tugevalt nahka,   fikseerides ka meigi. Hea soojamaa reisidele kaasa võtta.

  31,00
 • Kätekreem Vahine

  Terre Des Vahines sheavõi ja tiare lillega kätekreem 30ml

  Crème Mains Vahiné

  30 ml tuub

  Kõik nahatüübid

  Igapäevane hooldus kätele.

  Prantsuse Polüneesiast inspireeritud rikkalik kätekreem koos Tiaré lille, sheavõi ja E-vitamiiniga sobib kasutamiseks kõigile nahatüüpidele, eriti sobilik kuivale ja tundlikule nahale. Spetsiaalselt loodud naha rahustamiseks ja pehmendamiseks, jätmata neile rasvast kihti.
  Nahk on toidetud, rahustatud ja pehme.

  Kasutamine:
  Kanda kätele ja õrnalt masseerida naha sisse. Toodet võib kasutada nii sageli, kui vaja. Väga kuiva naha puhul kasutada peale igat kätepesu.

  10,00